Gemlik TV'de 2023 Seçimleri Değerlendirildi

04.05.2023

2023 Genel Seçimi heyecanı ekranlara taşınmaya başladı. Yerel basının usta isimleri Gemlik TV ekranlarında değerlendirmelerde bulundu.

 

Gemlik'in Haber Kanalı Gemlik TV canlı yayınlarına başladı. 2013 yılından bu yana sosyal medya hesapları üzerinden, Gemlik'te habere dair ne varsa kamuoyuna ulaştırarak Gemlikliler'in haber alma hakkını kullanması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Gemlik TV, hazırlanan yeni stüdyolarından canlı yayın programlarına başladı. Dün akşam gerçekleştirilen ilk canlı yayında, deneyimli gazeteciler 2023 seçimlerini değerlendirdi. Gemlik'te ittifakların ve partilerin seçim çalışmalarına mercek tutulan programda, partilerde adaylık süreçleri, milletvekili listelerine giren ve giremeyen isimler, seçim bürolarının açılışları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Gemlik Mitingi, siyasilerin açıklamaları ve seçime dair gündeme yansıyan ne varsa, gazeteciler görüşlerini Gemlik Kamuoyu ile paylaştılar.

Her biri birbirinden usta gazeteciler, Yeni Gemlik Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Faruk Demirok'un moderatörlüğünde değerlendirmelerde bulundular. Liberal, Detay, Referans ve Yeni Gemlik gazetelerinin imtiyaz sahibi ve sorumlu yazı işleri müdürü iletişimci Erkan Zambak, ekonomist ve eğitimci Yeni Gemlik Gazetesi köşe yazarı Gencay Yılmaz, Gemlik Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü, İhlas Haber Ajansı Gemlik Temsilcisi Hurşit Topal, değerli yorumları ile programda düşüncelerini dile getirdiler. Sosyal Medya Uzmanı ve Gemlik Haber Portalı Genel Yayın Yönetmeni Kemal Altundağ'ın yönetmen koltuğunda oturduğu canlı yayında, izleyiciler de yorumları ile programa iştirak ettiler.